szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU:

O nas

Szanowni Państwo,

portal Rynek i Sztuka jest obecnie największym, niezależnym wydawnictwem internetowym, które stara się przybliżyć specyfikę rynku sztuki oraz przekonać do tej formy lokowania kapitału. Wychodząc naprzeciw potrzebom życia artystycznego, stworzyliśmy przestrzeń wymiany informacji i rzetelnej wiedzy o wszystkim, co związane jest z funkcjonowaniem sztuki w życiu społecznym.

O naszej ugruntowanej pozycji świadczy przede wszystkim grupa stałych odbiorców, bezpośrednio związanych ze sztuką: artystów, historyków sztuki, kolekcjonerów, pracowników galerii i domów aukcyjnych. Docieramy także do wszystkich osób zainteresowanych pogłębianiem swojej wiedzy w zakresie twórczości artystycznej.

Portal Rynek i Sztuka to platforma komunikacyjna, która stanowi źródło wiedzy i miejsce spotkań dla szerokiego grona pasjonatów sztuki. Niezależny stosunek do rynku sztuki i profesjonalne zaplecze warsztatowe, pozwoliły nam zbudować zaufanie największych domów aukcyjnych i galerii sztuki w Polsce. Mamy stały kontakt z artystami, informujemy o nadchodzących wydarzeniach artystycznych i analizujemy trendy na rynku sztuki.

 

 

W imieniu zespołu Rynku i Sztuki zapraszam do współpracy i życzę Państwu przyjemnej lektury,

Anna Niemczycka-Gottfried

wydawca, redaktor naczelna portalu RynekiSztuka.pl

 

 

Rabort Rynek i Sztuka

Raport Rynek Sztuki 2015

Piąta edycja Raportu Rynek Sztuki, przygotowana przez redakcję największego serwisu dla kolekcjonerów i inwestorów – Rynekisztuka.pl

Pobierz (pdf) Zobacz więcej

MENU: